Na ndiqni në Instagram

 

Risi
Të fundit
16,800.00LEK 8,390.00LEK
6,780.00LEK 5,390.00LEK
3,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
Rreth nesh

Cityshop.al ёshtё themeluar qё nga vitin 2011.

Oferta Speciale
6,780.00LEK 5,390.00LEK
6,980.00LEK 5,390.00LEK
11,200.01LEK 5,390.00LEK
Bazuar në 5 rishikime.
16,800.00LEK 8,390.00LEK

Transporti

Paguani vetёm 400Lek

Kthimet

Plotëso formularin

Blerje e sigurtë

Transport i sigurtë deri në adresën tuaj

Shitje nga TV

Prezentimi i produkteve direkt në TV

Cityshop AL - Teleshopping Blej Online

3 Shot For Slim Risi -50%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
16,800.00LEK 8,390.00LEK

text_tax 8,390.00LEK

2 Hair Building Risi -21%
      Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore..
6,780.00LEK 5,390.00LEK

text_tax 5,390.00LEK

Hair Building Risi
      Hair Buliding- Përmirësimi i pamjes së flokëve me fibra bimore..
3,390.00LEK

text_tax 3,390.00LEK

2 Herbaclear Risi -23%
    Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në ..
6,980.00LEK 5,390.00LEK

text_tax 5,390.00LEK

Herbaclear Risi
Herba Clear është produkt bimor që largon dhe zhduk lythat e lëkurës në vetëm pak ditë. Përb..
3,390.00LEK

text_tax 3,390.00LEK

Shot for Slim -39%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
5,600.00LEK 4480LEK

text_tax 3,390.00LEK
text_reviews

2 Shot for Slim -52%
Shot for Slim     Shot for Slim - i bërë nga një koncentrat unik i gjetur..
11,200.01LEK 5,390.00LEK

text_tax 5,390.00LEK
text_reviews

  Renuee       Produkti Renuee mënjanon shenjat..
Çmimi i rregullt Çmimi me CityGold
3,890.01LEK 3112.00LEK

text_tax 3,890.01LEK
text_reviews

Korset - LB6622 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset me material të shpuar që lejon qarkullimin e ajrit. I shkëlqyer për trupa me bu..
4,064.00LEK 2,032.00LEK

text_tax 2,032.00LEK

  Renuee     Produkti Renuee mënjanon shenjat e tendosu..
7,780.02LEK

text_tax 7,780.02LEK
text_reviews

Korset - LB4643 Risi -50%
Përshkrimi: ​Korset i përshtatshëm për burra dhe gra. Falë 8 burimeve mbështetëse siguron përputhje..
6,986.00LEK 3,493.00LEK

text_tax 3,493.00LEK

Artikujt e Blogut
Shit blej

Shit blej

admin 03/03/2015 0
Shitblej është faqja më e re në Kosovë që ju sjell interaktivitet për të gjetur atë që kërkoni apo për të shitur gjërat tuaja apo të biznesit tuaj. E ...
Lexo më shumë
Regjistro biznesin

Regjistro biznesin

admin 03/03/2015 0
Duke njohur nga afër rëndësinë që ka reklamimi i imazhit të bizneseve dhe reklamimi online i cili çdo ditë e më shumë është në rritje, portal Infosite...
Lexo më shumë
Kërko punë

Kërko punë

admin 03/03/2015 0
Puna.infosite.al është portal pune online, informues dhe këshillues i cili ka për qëllim të ju ndihmoj të gjithë juve që jeni në kërkimin e punës adek...
Lexo më shumë
Citysale

Citysale

admin 03/03/2015 0
Citysale është platformë e shpërndarjes së ofertave lokale dhe rajonale në qytete dhe zona të ndryshme të Kosovës, Shqipërisë dhe shumë shpejtë të Maq...
Lexo më shumë
Infosite

Infosite

admin 03/03/2015 0
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme. A jeni duke kërkuar d...
Lexo më shumë